Tunniplaan



GruppPäevAegKohtLisateave

VK Piruett TSK 3

T

19.00 - 21.15

Pärnu mnt 41

VK Piruett TSK 3

N

19.00 - 21.15

Pärnu mnt 41


GruppPäevAegKohtLisateave

SK Nord TSK 3

K

16.30 - 19.30

Põhja Spordihoone

SK Nord TSK 3

L

10.00 - 11.30

Põhja Spordihoone



GruppPäevAegKohtLisateave

USTA TSK 3 tennis tüdrukud

E

17.00 - 18.30

Audentes, väljak 1

USTA TSK 3 tennis tüdrukud

R

16.30 - 18.00

Audentes, väljak 3


GruppPäevAegKohtLisateave

USTA TSK 3 tennis poisid

K

15.00 - 16.30

Tere Tennisekeskus, väljak 2

USTA TSK 3 tennis poisid

N

15.00 - 16.30

Tere Tennisekeskus, väljak 1



GruppPäevAegKohtLisateave

TSK2/PB-klass

E

16.00 - 17.30

Kuristiku Gümnaasium

TSK2/PB-klass

K

16.00 - 17.30

Kuristiku Gümnaasium

TSK2/PB-klass

N

17.00 - 18.30

Kuristiku Gümnaasium

TSK2/PB-klass

R

16.00 - 17.30

Kuristiku Gümnaasium

TSK3/PA-klass

E

17.30 - 19.45

Kuristiku Gümnaasium

TSK3/PA-klass

T

17.30 - 19.45

Kuristiku Gümnaasium

TSK3/PA-klass

K

17.30 - 19.45

Kuristiku Gümnaasium

TSK3/PA-klass

N

18.30 - 20.45

Kuristiku Gümnaasium


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1/TC-klass

E

17.15 - 19.00

Kristiine Spordihall

TSK1/TC-klass

T

17.15 - 19.00

Kristiine Spordihall

TSK1/TC-klass

K

17.15 - 19.00

Kristiine Spordihall

TSK1/TC-klass

R

17.15 - 19.00

Kristiine Spordihall

TSK2/TD-klass

E

15.30 - 17.15

Kristiine Spordihall

TSK2/TD-klass

T

15.30 - 17.15

Kristiine Spordihall



GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

16.00 - 17.20

Škoda Jäähall

TSK1

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

K

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK1

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

R

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

R

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

L

09.00 - 09.50

Škoda Jäähall

TSK1

L

10.00 - 10.50

Škoda Jäähall

TSK2

E

16.00 - 17.20

Škoda Jäähall

TSK2

T

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK2

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK2

N

07.00 - 07.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

L

09.00 - 09.50

Škoda Jäähall

TSK2

L

10.00 - 10.50

Škoda Jäähall

TSK3

E

11.30 - 13.00

Tondiraba Jäähall

TSK3

E

16.00 - 17.20

Škoda Jäähall

TSK3

T

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK3

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK3

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

K

12.00 - 13.00

Tondiraba Jäähall

TSK3

K

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK3

N

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK3

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

R

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

R

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

L

09.00 - 09.50

Škoda Jäähall

TSK3

L

10.00 - 10.50

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

19.20 - 20.35

Škoda Jäähall

TSK1

T

18.30 - 19.45

Škoda Jäähall

TSK1

K

19.30 - 20.45

Škoda Jäähall

TSK1

N

18.20 - 19.35

Škoda Jäähall

TSK1

R

18.40 - 20.00

Škoda Jäähall

TSK1

L

12.50 - 14.00

Škoda Jäähall

TSK3

E

12.00 - 13.00

Škoda Jäähall

TSK3

E

19.20 - 21.10

Škoda Jäähall

TSK3

T

12.30 - 13.20

Škoda Jäähall

TSK3

T

18.30 - 20.30

Škoda Jäähall

TSK3

K

12.00 - 13.00

Škoda Jäähall

TSK3

K

19.30 - 21.00

Škoda Jäähall

TSK3

N

18.20 - 20.10

Škoda Jäähall

TSK3

R

18.20 - 20.00

Škoda Jäähall

TSK3

L

12.50 - 14.40

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

17.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

E

18.00 - 18.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

K

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

K

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

R

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK1

L

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK1

L

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

E

17.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

E

18.00 - 18.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

07.00 - 07.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK2

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK2

L

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

L

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

E

11.30 - 13.00

Tondiraba Jäähall

TSK3

E

17.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

E

18.00 - 18.50

Škoda Jäähall

TSK3

T

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK3

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK3

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

K

12.00 - 13.00

Tondiraba Jäähall

TSK3

K

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

K

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

N

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK3

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK3

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

R

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK3

L

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK3

L

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

16.30 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

17.00 - 18.20

Škoda Jäähall

TSK1

K

17.10 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

N

17.00 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK1

R

16.50 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK1

L

11.00 - 12.40

Škoda Jäähall

TSK3

E

11.30 - 13.00

Škoda Jäähall

TSK3

E

16.30 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK3

T

12.30 - 13.20

Škoda Jäähall

TSK3

T

17.00 - 18.20

Škoda Jäähall

TSK3

K

12.30 - 13.00

Škoda Jäähall

TSK3

K

17.10 - 18.30

Škoda Jäähall

TSK3

N

17.00 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK3

R

16.50 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK3

L

11.00 - 12.40

Škoda Jäähall

TSK3

L

12.50 - 14.10

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

AE

R

15.30 - 16.20

Tondiraba Jäähall

jää

AE

L

08.30 - 09.50

Tondiraba Jäähall

jää

TSK2

E

19.20 - 21.10

Škoda Jäähall

TSK2

T

18.30 - 20.30

Škoda Jäähall

TSK2

K

19.30 - 21.00

Škoda Jäähall

TSK2

N

18.20 - 20.10

Škoda Jäähall

TSK2

R

18.20 - 20.00

Škoda Jäähall

TSK2

L

12.50 - 14.40

Škoda Jäähall

ÕT II

N

17.30 - 18.30

Tondiraba Jäähall

jää

ÕT II

R

15.30 - 16.20

Tondiraba Jäähall

jää


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

16.30 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

17.00 - 18.00

Škoda Jäähall

TSK1

K

17.10 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK1

N

17.00 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK1

R

16.50 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK1

L

11.00 - 12.40

Škoda Jäähall

TSK2

E

16.30 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

12.30 - 13.20

Škoda Jäähall

TSK2

T

17.00 - 18.20

Škoda Jäähall

TSK2

K

17.10 - 18.30

Škoda Jäähall

TSK2

N

17.00 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK2

R

16.50 - 18.10

Škoda Jäähall

TSK2

L

11.00 - 12.40

Škoda Jäähall

TSK2

L

18.20 - 19.20

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

17.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

E

18.00 - 18.50

Škoda Jäähall

TSK1

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK1

K

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

K

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK1

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK1

R

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK1

L

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK1

L

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

E

17.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

E

18.00 - 18.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK2

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

15.00 - 16.20

Škoda Jäähall

TSK2

L

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

L

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK2

E

16.00 - 17.20

Škoda Jäähall

TSK2

T

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK2

T

15.00 - 15.50

Škoda Jäähall

TSK2

T

16.00 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

K

16.20 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

N

06.45 - 07.45

Škoda Jäähall

TSK2

N

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

16.20 - 16.50

Škoda Jäähall

TSK2

R

17.00 - 17.50

Škoda Jäähall

TSK2

L

15.00 - 16.50

Škoda Jäähall



GruppPäevAegKohtLisateave

TSK3

N

17.30 - 19.00

Tallinna Tehnikagümnaasium

TSK3

R

17.30 - 19.00

Tallinna Tehnikagümnaasium


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK3

E

18.00 - 19.30

Lilleküla Gümnaasium

TSK3

T

18.00 - 19.30

Lilleküla Gümnaasium

TSK3

K

18.00 - 19.30

Lilleküla Gümnaasium


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

E

16.30 - 18.00

TIK Spordihoone

TSK1

K

16.30 - 19.00

TIK Spordihoone


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

T

17.00 - 18.30

Audentes

TSK1

N

17.00 - 18.30

Audentes


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

K

17.00 - 18.30

Sparta

TSK1

R

17.00 - 18.30

Sparta



GruppPäevAegKohtLisateave

TSK3

E

17.00 - 18.30

Südalinna Kool

TSK3

K

17.00 - 18.30

TLÜ

TSK3

R

18.30 - 20.30

Südalinna Kool


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK3

T

19.00 - 20.30

Õismäe Vene Lütseum

TSK3

K

19.00 - 20.30

Õismäe Vene Lütseum

TSK3

N

19.00 - 20.30

Õismäe Vene Lütseum


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK2

T

16.00 - 17.30

Kadrioru Saksa Gümnaasium

TSK2

K

17.30 - 19.00

Kadrioru Saksa Gümnaasium

TSK2

N

16.00 - 17.30

Kadrioru Saksa Gümnaasium


GruppPäevAegKohtLisateave

TSK1

L

12.00 - 14.00

Kristiine Spordimaja


GruppPäevAegKohtLisateave

Audentes TSK2

T

19.00 - 20.30

Audentese saal nr 2

Audentes TSK2

N

15.30 - 17.00

Audentese saal nr 2



GruppPäevAegKohtLisateave

TSK2

E

18.00 - 19.10

Tondiraba Jäähall

TSK2

N

19.30 - 21.30

Tondiraba Jäähall

TSK2

P

19.40 - 21.30

Tondiraba Jäähall



GruppPäevAegKohtLisateave

Tallinna Sulgpalliklubi, TSK2

T

17.00 - 18.00

Pirita Sulgpallihall

Tallinna Sulgpalliklubi, TSK2

R

17.15 - 19.15

Tondiraba Sulgpallihall



GruppPäevAegKohtLisateave

Tallinna Mõõk, TSK 3

E

18.00 - 20.00

Mustamäe Vehklemissaal

Tallinna Mõõk, TSK 3

T

18.00 - 20.00

Mustamäe Vehklemissaal

Tallinna Mõõk, TSK 3

K

18.00 - 20.00

Mustamäe Vehklemissaal


GruppPäevAegKohtLisateave

SBSK Draakon TSK 3

E

19.00 - 21.00

Vormsi 3, TLG

SBSK Draakon TSK 3

K

18.00 - 20.30

Vormsi 3, TLG



GruppPäevAegKohtLisateave

SK Sofron, TSK 2

R

18.30 - 20.00

Lasnamäe KJH

SK Sofron, TSK 2

L

16.00 - 17.30

Muusikakool või Lasnamäe KJH



GruppPäevAegKohtLisateave

SK Budo, TSK 3, Karate

N

18.00 - 20.00

Keldrimäe 9

SK Budo, TSK 3, Karate

L

10.00 - 12.30

Keldrimäe 9


GruppPäevAegKohtLisateave

Katleri Taekwondoklubi, TSK 3 taekwondo

T

19.30 - 21.45

Tallinn, Linnamäe tee 37a

Katleri Taekwondoklubi, TSK 3 taekwondo

N

19.30 - 21.45

Tallinn, Linnamäe tee 37a


GruppPäevAegKohtLisateave

Audentese SK, TSK 3 judo

T

16.30 - 18.30

Laki 36

Audentese SK, TSK 3 judo

K

16.30 - 18.30

Laki 36

Audentese SK, TSK 3 judo

R

16.30 - 18.30

Laki 36



GruppPäevAegKohtLisateave

HC Vipers TSK 2

E

20.10 - 21.40

Tondiraba Jäähall

HC Vipers TSK 2

K

19.50 - 22.20

Tondiraba Jäähall

HC Vipers TSK 2

R

20.00 - 21.30

Tondiraba Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

HC Viking TSK 1

T

19.00 - 19.50

Tondiraba Jäähall

HC Viking TSK 1

K

19.30 - 20.20

Tondiraba Jäähall

HC Viking TSK 1

N

17.50 - 18.40

Tondiraba Jäähall

HC Viking TSK 1

P

19.30 - 20.50

Tondiraba Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

HC Tornaado TSK 1

E

16.10 - 18.00

Tondiraba Jäähall

HC Tornaado TSK 1

T

16.30 - 17.50

Tondiraba Jäähall

HC Tornaado TSK 1

P

14.30 - 16.35

Tondiraba Jäähall


GruppPäevAegKohtLisateave

HC Panter TSK 1

T

20.30 - 21.40

Škoda Jäähall

HC Panter TSK 1

K

19.30 - 20.20

Škoda Jäähall

HC Panter TSK 1

N

20.30 - 21.30

Škoda Jäähall